ההרצאה התקיימה
בקרוב נעדכן על המועד הבא

פרויקט ההורות- ההרצאה הטובה ביותר על הורות EVER במתנה!

הילדות היא תקופה קצרה אך קריטית שמשפיעה על החיים יותר מכל תקופה אחרת. יש לך הזדמנות חד פעמים לטעת בילדים/ות ערכים, רעיונות, תכונות, מיומנויות, כלים והרגלים שיעזרו להם/ן להתמודד בצורה מיטבית עם מה שהחיים יביאו. 

אם חשוב לך להגשים את הייעוד שלך כהורה, ולהבטיח שהילדים/ות שלך יקבלו את הבסיס הטוב ביותר לחיים, ההרצאה הזאת היא בדיוק בשבילך. 

מזמינה אותך למהפכה בהורות שלך. הרצאה מרתקת במהלך יולי בה אני מלמדת:

✅ מדוע ההורים האוהבים והמשקיענים ביותר בהיסטוריה (אתם/ן) הם גם הפחות אפקטיביים

✅ מה המצפן ההורי שמבטיח גידול ילדים עם תחושת שייכות ועם מסוגלות

✅ מה המפתח לקבלת החלטות כדי להפיק תוצאות רצויות בהורות

✅ איך להנהיג את עצמך ואת והמשפחה במקום להגיב

✅ איך להיות "פרויקטהורה"

 

הרצאת המבוא החינמית לאתגר #פרויקטהורות מאי התקיימה. על המועד הבא תגיע הודעה בקרוב.

ימים
שעות
דקות
שניות

לשמור לך מקום?

"הרצאה נהדרת. אוהבת את הדרך בה את מעבירה את הרעיון. שפה עשירה, מכבדת וברורה. דוגמאות רבות המגבות כל רעיון אותו את מנסה להעביר. אשמח לפרטים נוספים על הקורס".
מרסלה הרמלין
"אנאבלה, תודה רבה על עוד הרצאה נהדרת ופוקחת עיניים! מחכה להתחיל את הפרוייקט".
שני הרפז
"תודה רבה אנאבלה!
הבטחת וקיימת. התפיסה של ההורות שלי השתנתה".
יונה סלע
"הרצאה מעולה! טיפים וידע פרקטי ליישום מיידי. שוקלת להצטרף לאתגר... תודה רבה.".
לירון דרור

הורות הייתה תמיד משימה מורכבת מאוד, אך היום, בעידן הדיגיטלי ואחרי הקורונה, כמעט בלתי אפשרי להגשים את מטרתה ללא מודעות וללא הדרכה. 

הורות היא המשימה החשובה ביותר בחיינו. אבל… בהצצה על יום אחד בחיי משפחה ישראלית רואים:

  • הרבה כוונות טובות ומעט מדי תוצאות
  • הרבה ספונטניות ומעט מדי הנאה
  • הרבה לחץ, רגשות אשמה וחוסר אונים ומעט מדי נחת

כשנתחיל להתייחס להורות כפרויקט, לא נבין איך יכולנו אחרת. 

בזמן קצר משמעותית ממה שניתן לדמיין, אפשר לפתור בעיות וקונפליקטים בבית וחשוב מכך – להכשיר את הילדים שלנו לחיים האמיתיים וכך נגשים את הייעוד האמיתי שלנו כהורים.

כל החלטה ביום יום תיגזר ממפתח המאסטר שנלמד בהרצאה #פרויקטהורות ותלווה בעשייה שמקרבת אותנו לתוצאות הרצויות.

#פרויקטהורות הוא אתגר להורים שרוצים לדעת את מה שלכל ילד/ה מגיע לקבל.

 זו לא עוד הדרכת הוריםזו הזמנה לדרך חיים בה ההשקעה העצומה שלך כהורה מכוונת להשיג תוצאות רצויות בצורה אפקטיבית ומהירה. זו תשובה מדויקת ונעימה להפליא לאתגרי ההורות.

"תודה רבה על הרצאה מרתקת. נהניתי מאד, קיבלתי חיזוקים רבים לדרכי וגם כלים חדשים. בוגרת הרצאות רבות שלך וקלטות מרתקות :)."
ליאור אבקסיס
"תודה רבה אנאבלה. קול ברור וצלול. כבר בהרצאה הזאת עזרת לי להתמקד וחיזקת אותי באינטואיציות שלי".
מיטל הושמנד
"תודה על מבוא מרתק !!
חבל שאין פרויקטהורות גם לילדים מתבגרים".
דניאל רביד
"לקחתי המון דברים מהרצאת המבוא ובעיקר בעיקר איך להפוך מהורה טוב להורה אפקטיבי".
רון גלאור


רוב ההורים פונים להדרכה על מנת לקבל מענה לקשיים ספציפיים. א.נשים אינטליגנטיים, אוהבים ומשקיענים עסוקים כל כך בפתרון בעיות שאין להם זמן לבדוק מאיפה הבעיות האלה מגיעות. הייתי שם.

פגשתי אלפי הורים בארץ ובעולם במהלך 30 השנים האחרונות, שמעתי על מאות בעיות דחופות בציפייה לפתרון נקודתי שיביא להקלה מיידית.

הרגשתי שזה לא עונה על הצורך האמיתי של הורים ושל ילדיהם. זה מעט מדי, מאוחר מדי. לכן פיתחתי פרויקט הורי המבוסס על הפסיכולוגיה החיובית של אלפרד אדלר: כדי לתת להורים מצפן, שיטה, וארגז כלים.

אני מומחית בינלאומית להדרכת הורים, פסיכותרפיה ואימון על פי הגישה האדלריאנית. יש לי ניסיון של מעל 30 שנה עם עשרות אלפי הורים ברחבי העולם. אני מזמינה אותך להרצאה בה אלמד ואדגים כיצד להפוך את ההורות לפרויקט מוצלח, ולהספר לך על אתגר ההורות שיצרתי.

ד"ר אנאבלה שקד

Photo-by-Avishag-Shaar-Yashuv-B-(45)
"הממשק של 'פרוייקטהורות' לא פחות ממצוין! השימוש מאוד ידידותי ונוח, התזכורות שמגיעות מאוד מדרבנות, הקורס ממוקד וקצר מועד וזה מעודד גיוס כוחות להתחייבות. אנאבלה במיטבה וזה תענוג לשמוע וללמוד ממנה ולרכוש כלים ואוצרות לארגז ההורי. בקיצור אני חושבת שזה מצוין! לא פחות! וזכות גדולה לכל הורה!".
הדר פרדקין
"הייתי כבר בכמה הרצאות וסדנאות הורים ושום דבר לא משתווה להרצאות שלך. רוצה להודות לך על פרויקט ההורות. המון תכנים חשובים, מרתקים ומעשירים. הפורמט של הרצאות מוקלטות בזום נהדר עבורי. מאוד נוח ופרקטי. בכל שמיעה 'נופלים אסימונים' חדשים. אשמח להירשם לפרויקטים הבאים".
עדי דניאל
"היה משהו! כל הכבוד, ממש ממלא את ארגז הכלים באופן מתודולוגי ונהיר. זה מהמם לראות ולהרגיש שאת אותו הזמן שגם כך אני עם הילדים אפשר לנהל באופן הרבה יותר אפקטיבי וחזוני".
אז שוב תודה".
אוהד שושן

לשמור לך מקום בהרצאת יולי? (זה בחינם)

מהי מטרת ההורות
ואיך הפרויקט משרת את המטרה?

מטרת ההורות היא להכין את הילדים והילדות לחיים. הורים שהם פרויקטהורים משקיעים אנרגיה ומשאבים כדי להבטיח את התוצאות הרצויות: לצייד את הילדים והילדות עם התכונות, המיומנויות, הערכים, ההרגלים והכלים שיאפשרו להם ולהן להתמודד בצורה מיטבית עם מה שהחיים יביאו, ולעשות את זה באווירה בטוחה, נעימה, תומכת ומעצימה.

כל החלטה ביום יום נגזרת ממפתח המאסטר שנלמד בפרויקט ומביאה לעשייה שמקרבת אותנו ואת הילדים לתוצאות הרצויות.

 

"לאנאבלה יש יכולת מיוחדת במינה להעביר מידע עצום ומורכב בצורה בהירה, לתרגם אותו לכלים מעשיים וליצור הנעה לפעולה. שילוב נדיר של למידה והנעה."
דנה אופיר
"מתוך שנים של התנסויות, אני מבינה שהגישה שאת מציעה עולה על כולן: כל כך ברורה ונקיה, חפה מהתפתלויות ומציעה תשובה פרקטית והוליסטית. זה כמו מפתח-מאסטר שפותח את כל המנעולים (כמעט…)."
כרמית לב ארי
"ההרצאות של אנאבלה הן חוויה אינטלקטואלית ורגשית כאחת, שילוב של למידה משמעותית עם הנאה גדולה".
ניר שלום
"כתלמידה באדלר ההרצאות סידרו לי והבהירו עוד יותר דברים שלמדנו . בכל פעם שאני שומעת הרצאה של אנאבלה שקד נשאר לי טעם של עוד"
דפנה קידרון